Travian Answers

Začnime s otázkou

Hľadaj odpovede na otázky

Na nájdenie odpovede si vyber kategóriu a potom podkategóriu pokiaľ sa ti odpoveď nezjaví. V prípade, že nevieš nájsť odpoveď na tvoju otázku, na konci budeš mať možnosť nás kontaktovať.

Mám otázku o...

Teraz sa pozrime na detaily:

Hľadaj pomocou mapy stránok

Uprednostnuješ hladanie pomocou mapy stránok? Nie je problém, môžeš použiť Answers navigácia mapy stránok na nájdenie svojej odpovede.

07. Obchodné cesty

Obchodné cesty ti umožnia tvojim obchodníkom chodiť denne v určitú hodinu do vopred nastavenej dediny.

traderoute

Aby si si mohol nastaviť obchodné cesty, potrebuješ kliknúť na trhovisko. Akonáhle máš viac ako 1 dedinu, záložka "Obchodné cesty" sa ti zobrazí v ponuke. Tu môžeš vidieť ako to vyzerá ak ešte nemáš nastavené žiadne obchodné cesty. Aby si vytvoril novú obchodnú cestu musíš kliknúť na Vytvoriť novú obchodnú cestu.

traderoute


Po kliknutí sa ti zobrazí takéto menu. Krátke vysvetlenie čo je na obrázku:

  • Cieľová dedina: dedina do ktorej budú suroviny presunuté. Touto funkcionalitou môžeš presúvať suroviny iba medzi vlastnými dedinami.
  • Suroviny: Suroviny, ktoré chceš do danej dediny presunúť.
  • Začiatok: Čas kedy majú obchodníci vyraziť na cestu.
  • Doručenia: Koľko krát majú obchodníci túto cestu absolvovať?
traderoute


Ak budeš mať vytvorenú obchodnú cestu, budeš ju vidieť v záložke v trhovisku. Kliknutím na názov dediny môžeš upraviť počet surovín ako aj počet ciest obchodníkov. Kliknutím na symbol del zrušíš obchodnú cestu. Takisto môžeš vidieť čas, kedy majú obchodníci štartovať.  Pod nadpisom obchodníci uvidíš nadpis "3x1". "3" znamená počet doručení surovín, "1" počet obchodníkov. Preto 1 obchodník pôjde na cestu 3 krát.


Bola tvoja otázka zodpovedaná k spokojnosti?

Ano   Neutrálny   Nie