Travian Answers

Začnime s otázkou

Hľadaj odpovede na otázky

Na nájdenie odpovede si vyber kategóriu a potom podkategóriu pokiaľ sa ti odpoveď nezjaví. V prípade, že nevieš nájsť odpoveď na tvoju otázku, na konci budeš mať možnosť nás kontaktovať.

Mám otázku o...

Teraz sa pozrime na detaily:

Hľadaj pomocou mapy stránok

Uprednostnuješ hladanie pomocou mapy stránok? Nie je problém, môžeš použiť Answers navigácia mapy stránok na nájdenie svojej odpovede.

Rôzne

Ako môžem uvoľniť svoje jednotky v nepriateľských  pasciach?
Musiš použiť normálny útok proti dedine, kde sú zajaté tvoje jednotky. Ak pošleš dostatok jednotiek, aby si zaplnil zvyšné pasce a zničíš všetku obranu v dedine tvoje vojsko vracajúce sa z boja vyslobodí vojakov v pasciach.

Môžem zrušiť útok?
Ano, ale iba do 90 sekúnd po poslaní útoku.

Aké je percento vylepšenia u kováča?
Zhruba 1,5 percenta.

Čo sa stane keď zmením hlavnú dedinu?
Ak zmeníš hlavnú dedinu všetky polia vystavané nad úroveň 10 sa znížia na túto úroveň a budova kamenár bude zničená. Takisto veľké kasárne a veľké stajne budú zbúrané v novej hlavnej dedine. Pozor: Nie je možné zmenu dediny vrátiť späť!

Môžem si zbúrať niektorú z mojich budov?
Ano, zbúrať ju môžeš v hlavnej budove

Ako si môžem postaviť ďalší  úkryt?
Najprv si musíš postaviť prvý úkryt na úroveň 10.

Ako funguje hladovanie vojska?
1. Cudzia podpora zomiera hladom ako prvá. Ďalej začnú zomierať hladom vlastné jednotky v nasledujúcom poradí: vojsko z iných svojich dedín, vojsko vyrobené a umiestnene v danej dediny a nakoniec vojsko z tejto dediny, ktoré sa nenachádza v tejto dedine.
2.Typ vojakov, ktorých je v dedine najviac začnú hladovať ako prví až pokiaľ sa nevyrovná počet vojakov s iným typom jednotiek. Ak sa tak stane, bude vybraný typ vojska s najväčšou spotrebou obilia a to začne hladovať.
3. Nie je rozdiel medzi hrdinami, senátormi či legionármi avšak väčšinou sa v dedine nachádzajú bežné jednotky vo väčšom počte ako špeciálne jednotky. Vlastný hrdina, keďže je jediný na daný účet umiera ako posledný. Maj však napamäti, že jednotky na podpore ako senátori ale aj hrdinovia zomrú skôr ako tvoje bežné jednotky.


Bola tvoja otázka zodpovedaná k spokojnosti?

Ano   Neutrálny   Nie