Travian Answers

Začnime s otázkou

Hľadaj odpovede na otázky

Na nájdenie odpovede si vyber kategóriu a potom podkategóriu pokiaľ sa ti odpoveď nezjaví. V prípade, že nevieš nájsť odpoveď na tvoju otázku, na konci budeš mať možnosť nás kontaktovať.

Mám otázku o...

Teraz sa pozrime na detaily:

Hľadaj pomocou mapy stránok

Uprednostnuješ hladanie pomocou mapy stránok? Nie je problém, môžeš použiť Answers navigácia mapy stránok na nájdenie svojej odpovede.

Ako mi aliancia môžu pomôcť keď na mňa útočia?

Ak sú na teba vedené útoky, tvoji kamaráti z aliancie ti môžu byť veľkou oporou. Pokiaľ členovia aliancie nekontrolujú zoznam útokov v aliancii, budeš musieť najprv informovať svoju alianciu, že idú na teba útoky. Môžeš tak spraviť napríklad napísať členom aliancie priamo alebo môžeš požiadať o pomoc vedenie svojej aliancie - tí môžu poslať správu všetkým členom aliancie, takže môžeš dostať všetku dostupnú pomoc v rámci aliancie. Takisto môže byť v aliancii založená na fóre sekcia, kde môžeš vložiť príspevok so žiadosťou o pomoc (mal by si vedieť, či tvoja aliancia má založené vlákno na takéto žiadosti).

Ak už o tom kolega z aliancie vie, že potrebuješ pomoc, môže ti do tvojej dediny poslať podporu a suroviny. Pretože vojaci na podpore spotrebúvajú obilie z tvojej dediny, mal by si si zabezpečiť dostatočnú úroveň sýpky, čím dosiahneš, že môžeš mať viac vojakov vo svojej dedine a samozrejme, že nebudeš mať zbytočné straty na vojakoch hladovaním. Jednou z ďalších podmienok býva čo najvyššia hradba okolo dediny, čo zabezpečí vyššiu efektivitu vojakov v tvojej dedine.

Ak bol útok na tvoju dedinu odreazený, môžeš podpory poslať svojim kolegom späť do svojich dedín pomocou zhromaždiska.


Bola tvoja otázka zodpovedaná k spokojnosti?

Ano   Neutrálny   Nie