Travian Answers

Začnime s otázkou

Hľadaj odpovede na otázky

Na nájdenie odpovede si vyber kategóriu a potom podkategóriu pokiaľ sa ti odpoveď nezjaví. V prípade, že nevieš nájsť odpoveď na tvoju otázku, na konci budeš mať možnosť nás kontaktovať.

Mám otázku o...

Teraz sa pozrime na detaily:

Hľadaj pomocou mapy stránok

Uprednostnuješ hladanie pomocou mapy stránok? Nie je problém, môžeš použiť Answers navigácia mapy stránok na nájdenie svojej odpovede.

Čo musím vedieť o základných tlačítkach?

ÁNO! Vytvoril som si účet a prihlásil som sa! Môžem konečne začať hrať? NIE! Samozrejme že nie! Veď ani nevieš ako! Ale preto som tu ^_~.

beginner


Ako si si všimol, zvýraznil som niektoré dôležité prvky v prehľade dediny, poďme si ich vysvetliť.

Oblasť 1: Niekoľko odkazov ktoré ti neskôr možu poslúžiť. Je tam:
- odkaz na domovskú stránku hry, ktorý sa vždy môže zísť; 
- odkaz na oficiálne herné fórum, na ktorom môžeš nájsť rôzne informácie o Traviane a kde môžeš komunikovať s inými hráčmi;
- odkaz na Stránku Answers (help, FAQ), tu si teraz; 
- odkaz na Všeobencé obchodné podmienky (VOP) hry;
- odkaz na imprint, kde nájdeš základné informácie o firme a tvorcoch hry.

Tlačítko 2: Malá čierna kniha v ľavom dolnom rohu. Po kliknutí na ňu sa objaví vyskakovacie okno kde nájdeš rôzne užitočné odkazy, vrátane odkazu na fórum, pravidlá hry alebo možnosť kontaktovať hernú podporu. Nachádza sa tam aj odkaz na pomocníka, kde rýchlo nájdeš stručné informácie o národoch, ich jednotkách a budovách. V prípade že potrebuješ podrobnejšie informácie, vždy môžeš navštíviť stránku Answers.

Tlačítko 3: Bonifác; dáva ti rôzne úlohy pomocou ktorých sa oboznámiš so základmi hry. Ked naňho klikneš, dozvieš sa či pre teba nemá novú úlohu, alebo či ťa nečaká nejaká odmena za dokončenie úlohy.

Tlačítko 4: Tabuľa. Ukazuje loajalitu dediny. Keď na ňu klikneš 2x, budeš môcť zmeniť meno dediny.

Tlačítko 5: Prehľad dediny. Zavedie ťa rovno na stránku prehľadu dediny.

Tlačítko 6: Centrum dediny. Zavedie ťa do centra dediny, kde môžeš stavať rôzne budovy, ako zhromaždisko, úkryt alebo dokonca akadémiu.

Tlačítko 7: Mapa. Zobrazí  veľkú mapu sveta Travianu. Ak klikneš na tlačítko, zistíš kde presne je tvoja dedina umiestnená, ale o tom si povieme neskôr.

Tlačítko 8: Štatistiky. Zobrazia sa rôzne rebríčky, kde môžeš vidieť ako na tom si v porovnaní s ostatnými hráčmi.

Tlačítko 9: Hlásenia. Keď uskutočníš obchod, dostaneš podporu, zaútočíš niekde alebo niekto zaútočí na teba, dostaneš hlásenie. Tlačítko bude mať zelenú farbu ak dostaneš nové hlásenie a zobrazí sa číslo ukazujúce počet nových neprečítaných hlásení.

Tlačítko 10: Správy. Po kliknutí sa dostaneš na zoznam správ. Môžeš si prečítať prijaté alebo odoslané správy, alebo napísať novú správu. Podobne ako pri hláseniach, keď budeš mať neprečítané správy, tlačítko zmení farbu (na žltú) a číslo zobrazí počet nových neprečítaných správ.

Tlačítko 11: Plus/Zlatky. Ukazuje koľko zlatiek (a strieborniakov) máš; po kliknutí ťa zavedie priamo na stránku kde si môžeš zlatky zakúpiť, alebo aktivovať Plus účet a Gold klub.

Tlačítko 12: Hrdina. Áno, aj toto je tlačítko. Kliknutím sa dostaneš na stránku, kde uvidíš (a môžeš zmeniť) niektoré vlastnosti hrdinu, jeho vybavenie a vzhľad.
Tlačítko 12a: Toto malé tlačítko ťa dostane k zoznamu Výprav, kde uvidíš, či sa v blízkosti nenachádza možnosť výpravy pre tvojho hrdinu.
Tlačítko 12b: Aukcie. Po kliknutí sa dostaneš na stránku s Aukciami, kde môžeš predať alebo kúpiť rôzne vybavenie pre svojho hrdinu  a sledovať prebiehajúce aukcie.

Tlačítko 13: Profil. Tu môžeš meniť nastavenia svojho účtu, pridávať zástupcov, meniť profil alebo dať zmazať účet.

Tlačítko 14: Nakoniec, tlačítko Odhlásiť (asi ho nebudeš potrebovať, však?). Keď sa chceš odhlásiť z účtu, klikni na toto tlačítko.

Teraz, keď sme si vysvetlili jednotlivé tlačítka, už budeš presne vedieť čo všetky prvky zobrazené na stránke robia, ale stále sa potrebuješ dozvedieť viac o hre, skôr ako sa z teba stane naozajstný hráč Travianu. Neboj sa, si na najlepšej ceste aby si sa stal jedným z najsilnejších v hre.


Bola tvoja otázka zodpovedaná k spokojnosti?

Ano   Neutrálny   Nie