Travian Answers

Začnime s otázkou

Hľadaj odpovede na otázky

Na nájdenie odpovede si vyber kategóriu a potom podkategóriu pokiaľ sa ti odpoveď nezjaví. V prípade, že nevieš nájsť odpoveď na tvoju otázku, na konci budeš mať možnosť nás kontaktovať.

Mám otázku o...

Teraz sa pozrime na detaily:

Hľadaj pomocou mapy stránok

Uprednostnuješ hladanie pomocou mapy stránok? Nie je problém, môžeš použiť Answers navigácia mapy stránok na nájdenie svojej odpovede.

Úloha 14: Aukcie

Popis: Choď sa pozrieť na aukcie a pozri si čo je momentálne v ponuke. Možno aj ty chceš zameniť nejaké predmety z výprav za Strieborné.

Vytvor ponuku v aukciách alebo prihoď na existujúcu aukciu.

Tip: Na aukcii môžeš nakupovať a predávať predmety, ktoré hrdina našiel na výprave. To purchase auction items you must have silver and there are several ways to get it. Na nákup predmetov potrebuješ Strieborné.

Strieborné môže nájsť hrdina na výprave alebo ich môžeš získať predajom predmetov v aukcii. Takisto môžeš vymeniť Zlatky za Strieborné použitím zmenárne.

Zmenáreň Zlatiek na Strieborné nájdeš na stránke s aukciou. Dostupná je až po absolvovaní 10 výprav. Na stránku s aukciou sa dostaneš pomocou zelenej ikony s aukčným kladivom pod portrétom hrdinu. Prihodiť na aukciu predmetu môžeš pomocou tlačidla "Ponuka" v príslušnom riadku s predmetom. Zadaj svoju ponuku a čakaj na skončenie aukcie. Predať svoje existujúce predmety môžeš na záložke "Predať". Jednoducho stačí zvoliť predmet, ktorý nepotrebuješ a čakať, kým jeho aukcia skončí.

Na splnenie tejto úlohy stačí vložiť ľubovoľný predmet do aukcie. Ak si neželáš predať žiaden predmet, môžeš aukciu po splnení úlohy zrušiť.

Odmena: drevo 280 hlina 120 železo 220 obilie 110


Bola tvoja otázka zodpovedaná k spokojnosti?

Ano   Neutrálny   Nie