Travian Answers

Začnime s otázkou

Hľadaj odpovede na otázky

Na nájdenie odpovede si vyber kategóriu a potom podkategóriu pokiaľ sa ti odpoveď nezjaví. V prípade, že nevieš nájsť odpoveď na tvoju otázku, na konci budeš mať možnosť nás kontaktovať.

Mám otázku o...

Teraz sa pozrime na detaily:

Hľadaj pomocou mapy stránok

Uprednostnuješ hladanie pomocou mapy stránok? Nie je problém, môžeš použiť Answers navigácia mapy stránok na nájdenie svojej odpovede.

Môžem presunúť Zlatky, ktoré mi ostali na účte?

Presunúť môžeš iba Zlatky, ktoré boli na účet zakúpené. Nasledujúce Zlatky NIE je možné presunúť:

  • Zlatky získané na začiatku za plnenie Bonifácových úloh od Travianu
  • Strieborniaky premenené na Zlatky
  • zarobené Zlatky

Aby sme predišli problémom a nedorozumeniam, tieto Zlatky sa míňajú ako prvé. To znamená, že ak ti boli pridané Zlatky na účet zadarmo od Travianu (35 zlatiek) a ty si zakúpiš ďalších 100 Zlatiek a minieš 50 zo všetkých zlatiek, môžeš presunúť 85 Zlatiek po zmazaní svojho účtu, pretože Zlatky, ktoré si dostal zadarmo sa minuli ako prvé.

Na druhej strane ak si získal 35 Zlatiek zadarmo a nakúpil si si ďalších 30 Zlatiek a minieš na účte iba 30 zlatiek, po zrušení účtu budeš môcť preniesť iba 30 Zlatiek, ktoré si si zakúpil.

Pod zmazaním účtu sa myslí účet na ktorý už nemôžeš viac pristúpiť, dostaneš správu na emailovú adresu, ktorú si zadal pri registrácii. Táto správa bude obsahovať link na zlatky. Treba si však zapamätať, že nie je možné preúvať Zlatky medzi jednotlivými krajinami teda medzi servermi s rôznou doménou (napr. servery s  príponou ".sk" a ".cz").


Bola tvoja otázka zodpovedaná k spokojnosti?

Ano   Neutrálny   Nie