Travian Answers

Začnime s otázkou

Hľadaj odpovede na otázky

Na nájdenie odpovede si vyber kategóriu a potom podkategóriu pokiaľ sa ti odpoveď nezjaví. V prípade, že nevieš nájsť odpoveď na tvoju otázku, na konci budeš mať možnosť nás kontaktovať.

Mám otázku o...

Teraz sa pozrime na detaily:

Hľadaj pomocou mapy stránok

Uprednostnuješ hladanie pomocou mapy stránok? Nie je problém, môžeš použiť Answers navigácia mapy stránok na nájdenie svojej odpovede.

Nové dediny

Keď postavíš Palác na úroveň 10, 15, 20 alebo Rezidenciu na úroveň 10 alebo 20, ponúkne sa ti, za predpokladu dostatku Kultúrnych bodov, možnosť, buď založiť novú dedinu alebo prebrať dedinu inému hráčovi.
Na založenie novej dediny potrebuješ 3 osadníkov a prázdne miesto ma mape. Na prebratie potrebuješ Senátora/Náčelníka/Kmeňového Vodcu ako aj existujúcu dedinu.

Ako založím novú dedinu?

Na založenie novej dediny potrebuješ 3 osadníkov, prázdne miesto na mape, dostatok Kultúrnych bodov a 750 z každej suroviny. Osadník sa nemusí skúmať v Akadémii, dá sa vycvičiť hneď v Paláci na úrovni 10, 15 a 20, alebo v Rezidencii na úrovni 10 a 20. Aby si postavil Rezidenciu potrebuješ Hlavnú budovu na úrovni 5, pre Palác potrebuješ navyše aj Ambasádu na úrovni 1. Keď vytrénuješ 3 osadníkov, možeš kliknúť na prázdne políčko na mape a vybrať možnost "Založiť novú dedinu". Vtedy tvoji osadníci opustia domovskú dedinu a vydajú sa založiť Ti novú dedinu.

Ako preberiem inú dedinu?

O tom sa dočítaš v téme prebratie dediny.


Bola tvoja otázka zodpovedaná k spokojnosti?

Ano   Neutrálny   Nie