Travian Answers

Začnime s otázkou

Hľadaj odpovede na otázky

Na nájdenie odpovede si vyber kategóriu a potom podkategóriu pokiaľ sa ti odpoveď nezjaví. V prípade, že nevieš nájsť odpoveď na tvoju otázku, na konci budeš mať možnosť nás kontaktovať.

Mám otázku o...

Teraz sa pozrime na detaily:

Hľadaj pomocou mapy stránok

Uprednostnuješ hladanie pomocou mapy stránok? Nie je problém, môžeš použiť Answers navigácia mapy stránok na nájdenie svojej odpovede.

08. Ako stavať budovy?

Teraz sa presuňme na centrum dediny, kde postavíme Sklad a Sýpku. Klikni hore na kolečko s obrázkom domčeku.

beginner


Toto je centrum dediny. Ako vidíš okrem Hlavnej budovy v dedine nestojí nič. Keď sa lepšie pozrieš vidíš zelené kolečká, každé kolečko je stavebné miesto. Tam postavíme Sklad a Sýpku. Klikni na červené kolečko v centre dediny.

beginner


Teraz vidíš zoznam budov, ktoré môžeš teraz postaviť. Keď staviaš nové budovy a rozširuješ ich, tak budeš môct pridávať ďaľšie nové budovy. Ale teraz najprv postavme sklad. Pod budovou sklad vidíš koľko surovín potrebuješ na jeho stavbu. Pokiaľ by si nemal dosť, musíš počkať. Keď už budeš mať dosť materiálu, klikni na možnosť "Rozšíriť budovu na úroveň X".

Ako pri stavbe Obilného poľa vidíš pod svojou dedinou ako dlho bude trvať stavba Skladu. Trvá to okolo 33 min, kým to bude hotové. Za ten čas môžeš povedzme pozerať televízor a vráť sa tak za pol hodinu. (Nenechaj sa zmiasť z obrázkov, tieto pochádzajú zo speedu.)


(o tridsaťtriminút a tridsať sekúnd neskôr)

No čo, užil si si čakanie? Ja áno. To je jedno. Ako ďaľšie postavíme Sýpku. Prečo nevyberieš miesto kde ju postavíme? Klikni pod Sýpkou na "postaviť budovu" a stavitelia môži začať stavať. Pokial si si vybral národ Rímansky môžeš dať stavať zároveň aj nejaké surovinové pole. Myslím že by neuškodilo postaviť všetky surovinové polia na úroveň 1. Pokial si ale Germán, alebo Gal musíme okolo 26 min čakať kým sa postaví sýpka a až potom stavat surovinové polia.

Pár minút neskôr, Sýpka je už postavená)

Potom ako si všetky polia vystaval na úroveň 1 by mala byť tvoja produkcia nasledovná:

Produkcia:
Drevo: 11 za hodinu
Hlina: 11 za hodinu
Železo: 11 za hodinu
Obilia: 4 za hodinu


Ako vidíš, tak tvoja produkcia sa zvýšila. Je to závislé od tvojich budov a polí, ktoré sme postavili. Každé pole a budova prinášajú do dediny obivateľov, ktorí sú živený z produkcie obilia. Snaž sa držať produkciu obilia aspoň tak vysoko, ako je produkcia ostatných surovín.

Poznámka: Na začiatku stačí keď je produkcia obilia polovičná ako produkcia ostatných surovín, až neskôr bude produkcia obilia veľmi potrebná.


Bola tvoja otázka zodpovedaná k spokojnosti?

Ano   Neutrálny   Nie