Travian Answers

Začnime s otázkou

Hľadaj odpovede na otázky

Na nájdenie odpovede si vyber kategóriu a potom podkategóriu pokiaľ sa ti odpoveď nezjaví. V prípade, že nevieš nájsť odpoveď na tvoju otázku, na konci budeš mať možnosť nás kontaktovať.

Mám otázku o...

Teraz sa pozrime na detaily:

Hľadaj pomocou mapy stránok

Uprednostnuješ hladanie pomocou mapy stránok? Nie je problém, môžeš použiť Answers navigácia mapy stránok na nájdenie svojej odpovede.

Jednotky - Všeobecne

The Natars

NatarNatari sú NPC národ a preto za nich nemôže nik hraťKonštrukčné časy v natarských dedinách su polovičné v porovnaní s dedinami ostatných národov.

Nezávislé natarské dediny

Narozdiel od oáz, Nezávislé natarské dediny nie sú na mape od začiatku. V priebehu hry sa postupne budú objavovať.

Nezávislé natarské dediny sú, čo sa týka produkcie, rovnaké ako ostatné dediny. Zvyšujú úroveň polí a stavaju nové budovy. Čas od času aj trénujú vojenské jednotky. Na rozdiel od oáz, tieto jednotky sú trénované v kasárňach alebo stajniach a neobiavia sa zničoho nič.

Hráči možu lôpiť, útočiť a preberať Nezávislé natarské dediny. Nemôžu tam ale poslať podpory; Travian tomu automaticky zabraňuje. Ak hráč katapultami zníži populáciu na é, dedina zmizne z mapy ako hocijaká iná dedina.

Nezávislé natarské dediny nebudú posielať útoky alebo podpory iným hráčom alebo natarským dedinám. Aspoň v Travian 4.0 nie, ale ich umelá inteligencia sa môže zlepšiť v  niektorej budúcej verzii Travianu. Budú môcť posielať útoky na hráčov aj podpory do iných natarskych dediniek, ale to je momentálne len v štádiu úvah.

Natarský národ (účet) sa nepovažuje za hráča, takže útok na Nezávislú natarskú dedinu nezruší začiatočnícku ochranu.


Dediny s Divom sveta

Všetky dediny s divom sveta sú od začiatku umiestnené okolo stredu. AK sa pozrieš na mapu, uvidíš v strede sivú oblasť. Je to oblasť kontrolovaná nárrodom Natarov. Žiaden hráč tam nebude umiestnený hneď po aktivácii účtu.

Usadenie sa v sivej oblasti je nebezpečné. Národ Natarov podnikne niekoľko vĺn útokov s katapultami a pokúsi sa zničiť novú dedinku. Ak dedina tieto útoky ustojí, ďaľšie útoky už neprídu.

Dediny v tejto oblasti neprodukujú žiadne kultúrne body. Takže ak hráč založí dedinu v tejto oblasti, nebude z nej získavať žiadne kultúrne body bezohľadu na to aké budovy v dedine postaví.

Natarské dediny s artefaktom

Na rozdiel od dedín s divom sveta, dediny obsahujúce artefakt nie s§ na mape od začiatku servra. Objavia sa náhodne na mape po niekoľkých mesiacoch.


Bola tvoja otázka zodpovedaná k spokojnosti?

Ano   Neutrálny   Nie