Travian Answers

Začnime s otázkou

Hľadaj odpovede na otázky

Na nájdenie odpovede si vyber kategóriu a potom podkategóriu pokiaľ sa ti odpoveď nezjaví. V prípade, že nevieš nájsť odpoveď na tvoju otázku, na konci budeš mať možnosť nás kontaktovať.

Mám otázku o...

Teraz sa pozrime na detaily:

Hľadaj pomocou mapy stránok

Uprednostnuješ hladanie pomocou mapy stránok? Nie je problém, môžeš použiť Answers navigácia mapy stránok na nájdenie svojej odpovede.

Štatistiky

Štatistiky sú rozdelené do 6 alebo 7 častí. Tieto sú: hráči, dediny, aliancie, hrdinovia, všeobecné, Plus (iba ak máš aktivovaný plus účet) a neskôr Div Sveta.

Štatistiky o hráčoch a alianciách majú 4 kategórie. Tieto sú prehľad, útočník, obranca a TOP 10.  Prehľad je zoradený podľa populácie. Útočník je zoradený podľa zabitých jednotiek, prenásobených jednotkou obilia, ktoré jednotky spotrebovavali. Obranca je zoradený podľa počtu jednotiek, ktoré boli zabité, prenásobený množstvom obilia, ktoré spotrebujú za hodinu. TOP 10 zobrazuje TOP 10 útočníkov, obrancov, lúpežníkov a staviteľov. Týchto TOP 10 získava na konci týždňa medajlu.

Dediny sú zoraďované podľa veľkosti populácie na celom serveri.

Hrdinovia sa zoraďujú podľa získaných skúseností.

Plus štatistiky sú dostupné iba v prípade, že máš na účte aktivovaný Plus účet. Táto sekcia zobrazuje niekoľko grafov o tvojom účte, rozvoji tvojej dediny, populácie účtu a tvojej armády.

Všeobecná časť štatistík obsahuje informácie o aktivite, útokov a počet strát na servery.

V štatistike Div Sveta sa zobrazuje zoznam Divov Sveta zobrazených podľa veľkosti.


Bola tvoja otázka zodpovedaná k spokojnosti?

Ano   Neutrálny   Nie