Travian Answers

Začnime s otázkou

Hľadaj odpovede na otázky

Na nájdenie odpovede si vyber kategóriu a potom podkategóriu pokiaľ sa ti odpoveď nezjaví. V prípade, že nevieš nájsť odpoveď na tvoju otázku, na konci budeš mať možnosť nás kontaktovať.

Mám otázku o...

Teraz sa pozrime na detaily:

Hľadaj pomocou mapy stránok

Uprednostnuješ hladanie pomocou mapy stránok? Nie je problém, môžeš použiť Answers navigácia mapy stránok na nájdenie svojej odpovede.

Ako si môžem zarobiť zlatky?

Ako už isto z viacerý z vás vedia, je tu aj možnosť zarobiť si zlatky pozvaním priateľa do hry. Tu je rýchla nápoveda, ako to môžeš spraviť a kde to nájdeš v hre.

Čo si môžem teda zarobiť?
Momentálne ak pozvaný hráč si postaví druhú dedinu, dostaneš ty 50 Zlatiek, ktoré môžem minúť v hre. Nie sú tu žiadne iné háčiky okrem toho, že tieto zlatky nebudú môcť byť presunuté na iný server po skončení servera alebo po zrušení účtu.

Ako na to?

Najprv budeš musieť skontrolovať záložku "Zarobiť Zlatky", tú môžeš nájsť v menu Travian Plus.

playerhireplayer


Potom si môžeš skopírovať a poslať svoj vlastný a jedinečný link, ktorým môžeš pozvať priateľa do hry, môžeš si hodať do podpisu, alebo rozšíriť iným spôsobom. Je tu aj iná možnosť a to poslať správu priamo zo stránky Travian, kliknutím na tlačíťko "Pozvať emailom".

playerhireplayer

Potom ti už iba stačí vložiť do 6 emailových adries ľudí, ktorých chceš pozvať do hry, takisto tu máš možnosť im napísať správu, alebo iba poslať správu. Potom, ak sa niektorý kamarát zaregistruje cez tvoj link, budeš vidieť tento účet zaregistrovaný na stránke "Zarobiť Zlatky".

playerhireplayer

Počet ľudí ktorým môžeš túto správu poslať je neobmedzený, takisto ako počet zarobených zlatiek.

Po tom ako osoba, ktorú si pozval do hry si založí na účte druhú dedinu, budeš môcť získať svoju výhru otvorením stránky "Zarobiť Zlatky". Odmena na teba počká pokiaľ si o ňu nepožiadaš na tejto stránke.


Bola tvoja otázka zodpovedaná k spokojnosti?

Ano   Neutrálny   Nie