Travian Answers

Začnime s otázkou

Hľadaj odpovede na otázky

Na nájdenie odpovede si vyber kategóriu a potom podkategóriu pokiaľ sa ti odpoveď nezjaví. V prípade, že nevieš nájsť odpoveď na tvoju otázku, na konci budeš mať možnosť nás kontaktovať.

Mám otázku o...

Teraz sa pozrime na detaily:

Hľadaj pomocou mapy stránok

Uprednostnuješ hladanie pomocou mapy stránok? Nie je problém, môžeš použiť Answers navigácia mapy stránok na nájdenie svojej odpovede.

4. Ako fungujú aukcie?

Aukcie nefungujú ako nákup a predaj na Trhovisku. Preto ti tento systém chceme teraz trošku predstaviť.

Predstav si to nasledovne:
Predmet na Trhovisku stojí momentálne 100 Strieborných. Hráč 1 si myslí, že za daný predmet sa oplatí dať 10 000 Strieborných, tak dá ako maximálnu ponuku 10 000 Strieborných. Zobrazí sa to však ako najvyššia ponuka 101 Strieborných, keďže nik iný sa zatial aukcie nezúčastnil.

Teraz. Hráč 2 si našiel tento predmet a vidí, že sa predáva za cenu 101 Strieborných (aspoň si tak myslí). Keďže považuje predmet hodný 500 Strieborných, zadá do systému ponuku 500 Strieborných. Následne sa mu však zobrazí hláška "Tvoja ponuka bola prebitá".

Toto nie je bug a ani iný hráč nepoužíva botov alebo niečo podobné. Je to presne správanie sa diania na aukciách. Táto "hra" bude pokračovať pokiaľ hráč 2 neponúkne za predmetaspoň 10001 Strieborných. V tom prípade by zadal najvyššiu ponuku on a takisto je zobrazený ako hráč s najvyššou ponukou.


Tu je príklad ako funguje aukcia:

auctions


Place my first bid:

auctions


A ponuka bola prebitá:

auctions


Teraz som ponúkol najvyššiu sumu a preto bol zobrazený niick hráča s najvyššou ponukou zmenený:

auctions

Bola tvoja otázka zodpovedaná k spokojnosti?

Ano   Neutrálny   Nie