Travian Answers

Začnime s otázkou

Hľadaj odpovede na otázky

Na nájdenie odpovede si vyber kategóriu a potom podkategóriu pokiaľ sa ti odpoveď nezjaví. V prípade, že nevieš nájsť odpoveď na tvoju otázku, na konci budeš mať možnosť nás kontaktovať.

Mám otázku o...

Teraz sa pozrime na detaily:

Hľadaj pomocou mapy stránok

Uprednostnuješ hladanie pomocou mapy stránok? Nie je problém, môžeš použiť Answers navigácia mapy stránok na nájdenie svojej odpovede.

Iný spôsob ako kontaktovať Travian Tím

Ak potrebuješ kontaktovať člena tímu, či už Support s otázkou ohľadom fungovania hry alebo komunikovať s Multihunterom ohľadom porušenia pravidiel hry, jediné čo musíš spraviť je kliknúť na malú čiernu knihu v ľavom dolnom rohu obrazovky. Klikni na Kontaktuj herný Support. Následne musíš zvoliť kategóriu ktorá najlepšie vystihuje to čo sa chceš spýtať. Potom už stačí len napísať tvoju správu a odoslať ju, člen Tímu v čo možno najkratšom čase odpovie. Pamätaj, že ako od Supportérov tak aj od Multihunterov sa vyžaduje odpoveď do 24 hodín, takže niekedy musíš byť trpezlivý. Je tam taktiež aj druhá záložka - táto ťa zavedie na miesto kde môžeš posielať správy na Plus Support. Plus Support rieši Plus účty a záležitosti týkajúce sa zlatiek. Pamätaj: Multihunteri ani Supportéri sa záležitosťami ohľadom platieb a zlatiek nezaoberajú, ak potrebuješ pomoc v tejto oblasti, musíš kontaktovať Plus Support.

 Ako vždy, Supportéri aj Multihunteri môžu byť kontaktovaní aj správami v hre.


Bola tvoja otázka zodpovedaná k spokojnosti?

Ano   Neutrálny   Nie